0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

خدمات بازرگانی راشا تایر :​

 راشا تایر به عنوان وارد كننده تایرهای انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین دیزلی افتخار دارد با عرضه محصولات اصلی ، با كیفیت و استاندارد جهت ارج نهادن به سلیقه توزیع كنندگان متعهد در راستای حفاظت از منافع و مصالح مصرف كنندگان نهایی گام بر می دارد.
این گروه دارای نمایندگی انحصاری از كمپانی های معتبر می باشد که موجب گردآوری طیف وسیعی از تایرهای گوناگون در این گروه بازرگانی شده است.

خدمات کلی آتی تجارت راشا

  1. ارسال: راشاتایر پس از دریافت سفارش و صدور فاکتور طی هماهنگی با مشتری لاستیک ها را در بازه‌ی زمانی 48 ساعته به دست خریدار می رساند.
  2.  
  3. 2. گارانتی : شرکت راشاتایر در راستای رضایت مشتری طبق ضوابط تعیین شده دستورالعمل گارانتی در رابطه با تایرهای مرجوعی عمل می‌کند.
  1. 3. پشتیبانی : مشاوران فروش و پشتیبانی راشاتایر پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان در بازه ی ساعات اداری هستند.
  1. 4. اصالت کالا: شرکت راشاتایر مفتخر است در بخش تامین لاستیک های خودروهای سنگین با شرکت های اصلی تولید کننده کالا(دابل کوین و سایر کارخانه ها) درچین به صورت مستفیم همکاری داشته باشد.
  1. 5. بسته بندی مناسب: تمامی کالاهای شرکت راشاتایر در بسته بندی اصلی شرکت تامین کننده به دست مشتری می رسد و تغییری در بسته بندی در داخل کشور صورت نمی گیرد.
  1. 6. فروش شرایطی: شرکت راشاتایر پس از دریافت تضامین و عقد قرارداد لاستیک ها را به صورت شرایطی در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
  1. 7. قیمت رقابتی: با توجه به سابقه درخشان هلدینگ آتی تجارت راشا در زمینه واردات تایر خودروهای سنگین و دارا بودن شرکت بازرگانی مستقل در چین، شرکت راشاتایر به عنوان زیرمجموعه این هلدینگ مفتخر است تمامی تایرهای بازار را از شرکت های تولید کننده اصلی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت خریداری کرده و با شرایط رقابتی در بازار لاستیک ماشین های سنگین توزیع کند.
  1. 8. اطلاعات فنی محصولات:‌ راشاتایر مفتخر است به عنوان فروشگاه اینترنتی لاستیک های خودروهای سنگین، تمامی مشخصات فنی انواع تایرها، را به مشتریان ارائه دهد.
  1. بن خرید/کد تخفیف: راشاتایر در کنار تخفیف‌های جشنواره‌ای کد تخفیفی را برای مشتریان و نمایندگان درنظرمی‌گیرد. همچنین برای مشتریان ثابت تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است.

ارسال

راشاتایر پس از دریافت سفارش و صدور فاکتور طی هماهنگی با مشتری حواله خروج برای تایرها را ارسال می کند.

پشتیبانی

مشاوران فروش و پشتیبانی راشاتایر پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان در بازه ی ساعات اداری هستند.

بسته بندی مناسب

تمامی کالاهای شرکت راشاتایر در بسته بندی اصلی شرکت تامین کننده به دست مشتری می رسد و تغییری در بسته بندی در داخل کشور صورت نمی گیرد.


اطلاعات فنی محصولات

شرکت راشاتایر به عنوان زیرمجموعه هلدینگ آتی تجارت راشا مفتخر است تمامی سایزهای مصرفی بازار را از شرکت های تولید کننده اصلی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت خریداری و با شرایط رقابتی در بازار لاستیک ماشین های سنگین توزیع کند.

گارانتی

شرکت راشاتایر در راستای رضایت مشتری طبق ضوابط تعیین شده دستورالعمل گارانتی در رابطه با قطعات مرجوعی عمل می‌کند.

اصالت کالا

شرکت راشاتایر مفتخر است در بخش تامین لاستیک های خودروهای سنگین با شرکت های اصلی تولید کننده دابل کوین , آیلوس و هیکسی درچین به صورت مستقیم همکاری داشته باشد.

قیمت رقابتی

شرکت راشاتایر به عنوان زیرمجموعه هلدینگ آتی تجارت راشا مفتخر است تمامی سایزهای مصرفی بازار را از شرکت های تولید کننده اصلی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت خریداری و با شرایط رقابتی در بازار لاستیک ماشین های سنگین توزیع کند.

0