معرفی برند AEOLUS

تاریخچه شرکت آیلوس

1965 | تاسیس

در سال 1965، Aeolus در شهر Jiaozuo (استان هنان)، به عنوان یک کارخانه متخصص در تولید لاستیک OTR تاسیس شد. از آن زمان، این شرکت به تدریج خود را در صدر صنعت تایر، در طراحی، ساخت، و توزیع تایرهای عالی برای وسایل نقلیه تجاری و ماشین آلات حرکت زمین در سراسر جهان تثبیت کرد.

1978 | اولین OTR غول پیکر

اولین تایر بدون تیوپ غول پیکر OTR تولید شده  در چین (30.00R51) در کارخانه آیلوس در Jiaozuo تولید شد.

1985 | اولین بازدید دانگ فنگ

تیم دانگ فنگ از کارخانه آیلوس بازدید می کند و شراکت این دو کارخانه آغاز می‌شود. این شراکت از سال 1980شروع شده و هم‌اکنون ادامه دارد و هنوز هم به طور مستحکم برقرار است.

1999 | اولین TBR

در سال 1999، اولین تایر TBR تولید و راهی بازار شد. کارخانه آیلوس  تبدیل به یک هلدینگ بزرگ می شود. هلدینگ هنان تایر شروع به کار می‌کند. این اتفاق در این سال باعث جهش و رشد عظیم این کمپانی شد.

2003 | پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار شانگهایی

تایر هنان تبدیل به آیلوس تایر می شود و در بورس شانگهای عرضه می شود. تایر Aeolus دامنه خود را در سراسر جهان به بیش از 150 کشور گسترش می دهد که بیش از 90٪ از کل پتانسیل بازار TBR/OTR را نشان می دهد.

2010 - 2013 | 100% تولید سبز

Aeolus با چندین برنامه سازگار با محیط زیست فعال است. این شرکت اولین تولید کننده تایر در جهان است که به تولید 100٪ سبز (2011) دست یافته است.در سال 2012 و 2013، برای دو سال متوالی، این شرکت به عنوان تنها شرکت پیشرفته ،جایزه  شش سیگما توسط انجمن کیفیت چین به آیلوس اهدا  شد. در سال 2013، دستاوردهای این شرکت در زمینه تولید سبز توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است. رئیس Aeolus، آقای وانگ، به عنوان سخنران اصلی از طرف شرکت‌های صنعتی چین به سومین کنفرانس صنعت سبز سازمان ملل دعوت شده است.در همان سال، این شرکت از سوی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به عنوان «شرکت معیار کیفیت و شرکت ملی صنعتی» رتبه بندی شد.

2013 - 2016 | حمایت های بین المللی

Aeolus حضور جهانی خود را در بخش های OTR، TBR و PCR تثبیت می کند. ابتکارات متعددی در سراسر جهان برای ترویج نام تجاری Aeolus و تقویت موقعیت آن راه اندازی شده است.

2016 | مشارکت با پیرلی

Aeolus و Pirelli یک مجوز ثبت اختراع و دانش فنی و موافقت نامه کمک فنی امضا کردند که به Aeolus اجازه داد تا مدرن ترین و نوآورانه ترین فناوری پیرلی را اتخاذ کند، استانداردهای کیفیت را بهبود بخشد و در نهایت محصولاتی با عملکرد پیشرفته در بالاترین سطح صنعت ارائه دهد.

2017 | کارخانه جدید تایوان

Aeolus ظرفیت خود را با خرید یک کارخانه واقع در Taiyuan (استان شانشی) گسترش می دهد.

2019 |برند با ارزش چین

آیلوس برای 15 سال متوالی با ارزشترین نام تجاری با ارزش بیش از 3 میلیارد دلار آمریکا در میان 500 برند با ارزش چین قرار دارد که توسط آزمایشگاه برند جهانی تخمین زده شده است.

2019 – امروز

در Aeolus، ما معتقدیم که دنیا مکان بهتری است وقتی با هم کار کنیم و از چیزهای  پر اهمیت مراقبت کنیم.

به همین دلیل مفتخریم که شعار جدید خود را معرفی کنیم

برای مشاهده خط تولید شرکت آیلوس می ‌توانید ویدیو زیر را مشاهده کنید