معرفی برند Double Coinدر 19 ژوئن 1990، با توجه به الزامات دولت شهرداری شانگهای برای اتحاد و تشکیل یک گروه تجاری، کارخانه در دهه 1920 تأسیس شد. شرکت لاستیک چین بزرگ شانگهای، اولین تولید کننده تایر در چین، کارخانه لاستیک و کارخانه لاستیک ژنگ تای شانگهای “شرکت (گروه) لاستیک تایر شانگهای” را تاسیس کردند. در ماه مه 1992، این شرکت اولین شرکت بورسی در صنعت تایر داخلی بود که سهام a/B را منتشر کرد و نام خود را تغییر داد. در مه 2007، به منظور افزایش بیشتر آگاهی از برند گروه، به دنبال تمرین سازگاری بین نام‌های تجاری بین‌المللی و داخلی و نام‌های شرکت، به “shuangqian Group Co., Ltd” تغییر نام داد. در آگوست 2016، پس از اینکه سهامدار کنترل کننده شرکت فهرست کلی را تکمیل کرد، بخش تایر به طور مستقل به عنوان “shuangqian Tire Co., Ltd” تاسیس شد. در سال 2017 در ژوئیه، به “shuangqian Tire Group Co., Ltd.” تغییر نام داد.

کارآفرینان این شرکت به ترتیب در سال‌های 1929 و 1935 برندهای ملی «Double Money» و «Huili» را در صنعت لاستیک چین ثبت کردند و فناوری معرفی‌شده را با نوآوری مستقل برای انجام تحقیق و توسعه ترکیب کردند و اولین‌های بسیاری را در صنعت تایر چین ایجاد کردند. کشت و توسعه صنعت تایر چین را هدایت کرد. محصولات اصلی این شرکت شامل لاستیک تمام استیل رادیال کامیون و لاستیک تمام فولادی رادیال تایر کامیون سبک، لاستیک تمام فولادی رادیال مهندسی خودرو، لاستیک تمام استیل رادیال خودرو صنعتی، تایر رادیال کشاورزی، لاستیک نیمه استیل رادیال مسافری، نخی باری می باشد.

لاستیک های کامیون های سنگین، لاستیک های کامیون سبک نخی، لاستیک های صنعتی مهندسی نخی و غیره. این شرکت از حق واردات و صادرات خود برخوردار است و محصولات آن به بیش از 100 کشور و منطقه خارج از کشور و شهرهای داخلی به فروش می رسد. و مناطق خودمختار در همان زمان، بیش از 30 خودروساز مانند گروه CIMC، Zhengzhou Yutong، Xiamen Jinlong  و Volvo را پشتیبانی می کند و وارد بازار اصلی تایر در اروپا و آمریکا SCHMITZ CARGO، Caterpillar، کامیون، اتوبوس مدرسه، ماشین آلات ساختمانی و وسایل نقلیه می شود. از خودروسازان معروف مانند خودرو و تریلرهای کاربردی نیز وارد JB شده اند که سایر شرکت های لجستیک معروف بازارهای اصلی اروپا و آمریکا را نمایندگی می کنند. این شرکت دارای یک مرکز فناوری ملی با تحقیق و توسعه قوی است. نیرویی مبتنی بر معرفی و جذب فناوری پیشرفته خارجی وجود دارد که بر این اساس باید به ارتقای توانایی نوآوری توجه داشت. لاستیک تمام فولادی رادیال کامیون دارای بیش از 60 مشخصات و نزدیک به 500 نوع است و کیفیت محصول پایدار و قابل اعتماد است.شرکت Double Coin در سال 8.5 میلیون لاستیک ماشین سنگین و 6 میلیون لاستیک ماشین های سواری را تولید میکند و محصولات مذکور به 86 کشور متفاوت صادر میشود .
در نهایت هدف شرکت , تبدیل شدن به حرفه ای ترین تولید کننده و سرویس دهنده تایر در چین خواهد بود.

یک مرکز فنی ملی و شش پایگاه تولید عمده

  • shuangqian Group Shanghai tire Research Institute Co., Ltd
  • shuangqian group (Jiangzhou), Tire Co., Ltd تاسیس در 2004
  • shuangqian group (Chongqing) Tire Co., Ltdتاسیس در 2007
  • shuangqian group (Anhui) Huili Tire Co., Ltd تاسیس در 2011 پایگاه تولید گروه shuangqian (Xinjiang)
  • Huayi Group (Thailand) Co., Ltd در سال 2014 پایه تولید تایر رادیال تمام فولادی Urumqi و تایر نخی Korla تکمیل شد.
  • Kunlun Tire Co., Ltd که توسط چنگدو کنترل می شود و رسماً در سال 2017 به بهره برداری رسید.
 

برای آشنایی بیشتر با کارخانه و خط تولید Double Coin ویدیوهای زیر را مشاهده کنید